Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print

Putovní výstava se vydala na cesty

Panely s fotografiemi členů svazu i Hemojunioru s názvem „Každá tvář má svůj příběh“ našly první letošní útočiště. Velkoplošné portrétní fotky Vladimíra Hurta jsou od včerejška k vidění v Hradci Králové.

Obrázky vznikly vloni a už se prezentovaly například v pražském obchodním domě Kotva a při několika dalších příležitostech. O jejich vznik i instalaci výstavy se stará firma Bayer, od níž tento nápad přišel.

Včerejší vernisáže ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové se zúčastnili všichni vrcholní představitelé instituce, firmy Bayer a Českého svazu hemofiliků. Hned první den vzbudila expozice zájem mnoha příchozích. Každá fotografie je opatřena příběhem portrétovaného, bez popisku by byl dojem poloviční. Obraz i text tak vypovídají spoustu zajímavého o životě mladých i starších hemofiliků.

Výstavu připravenou k úternímu Světovému dni hemofilie můžete navštívit do 30.4.2012 ve třetím patře pavilonu číslo 23 královéhradecké nemocnice. Jejím dalším hostitelem bude Fakultní nemocnice v Brně – Bohunicích a nakonec také v pražském Motole.

Další podrobnější informace naleznete v těchto dokumentech.

Tisková zpráva | |pdf

Propagační letáček výstavy | |pdf