Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print

Řecko 2021

Byť je doba nejistá, snažíme se ji takovou nevnímat a akce pro rok 2021 připravovat s vírou, že se uskuteční.

Jednou z nich je i zahraniční zájezd. V létě 2020 nám to neklaplo, přesto se většina původně přihlášených rozhodla využít nabídky vyrazit o rok později.

Tuto nabídku máme nyní i pro vás. Lokalita zůstává shodná, hotel Lardos Bay na řeckém ostrově Rhodos. Jedná se o letecký (z Prahy) soft all-inclusive zájezd v termínu od 8. 7. s návratem 16. 7. v brzkých ranních hodinách. Více naleznete zde (odkaz: http://www.dotramtarie.cz/detail-zajezdu/lardos-bay/118712a/215171073d?sm=1#fi-dm=7&fi-du=2&fi-ai=1&fi-lm=0).

Co se cen zájezdu týče, tak máme přislíbenu 10% slevu z katalogových cen. Hemofilikům, kteří jsou členy svazu, budeme zájezd dotovat částkou 5.000,-. Pokud byste měli zájem, cenu zájezdu bychom raději prověřili, abychom vám dali nabídku závaznou. Pro zájezd počítáme s účastí fyzioterapeuta pro ranní rozcvičky a zdravotní sestry pro pomoc s aplikací derivátů a případnému drobnému ošetření. S účastí lékaře nepočítáme.

Pokud byste měli zájem o více informací, kontaktujte organizátora pobytu Michala Skořepu, ideálně mailem na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , případně telefonicky na 777 078 509.