Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print

Pobyt hemofiliků u moře v roce 2020

V návaznosti na neuskutečněný zájezd pro hemofiliky v tomto roce, přicházíme tentokrát s dostatečný předstihem a s nabídkou pro rok 2020.

Pro zájezd jsme vybrali Hotel Kampos Village Resort na řeckém ostrově Samos. Více o destinaci a hotelu naleznete zde: http://www.dotramtarie.cz/detail-zajezdu/kampos-village-resort/3492a/158106433d

V plánu je 8 denní letecký zájezd s All Inclusive. Ubytování je v až čtyřlůžkových pokojích, vhodné tedy pro rodiny. Prozatím neplánujeme zdravotnický doprovod, pokusíme se jej zajistit pouze v případě hromadného zájmu.

O termínu zatím není rozhodnuto, ale uvažujeme o červencovém, případně i červnovém. Dle informací CK by počasí mělo být v obou měsících podobné, v červnu bude možná ještě chladnější voda v moři. Červencový termín by pravděpodobně byl cca o 1.000,- Kč na osobu dražší. O prázdninovém termínu však uvažujeme zejména s ohledem na ty, kteří řeší kam o prázdninách s dětmi. Mimo prázdninový termín byl jedním z důvodů neuskutečnění zájezdu v tomto roce.

Cena zájezdu by měla být pro dospělou osobu cca 15.000,- Kč. O konečných cenách, stejně jako cenách pro děti a konkrétním termínu, budeme jednat až na základě předběžného zájmu, kdy už budeme schopni zadat požadavek na celkové počty osob. Hemofilici (členové ČSH řádně platící členské příspěvky) budou mít cenu o cca 5.000,- Kč nižší.

V tuto chvíli vás tedy prosíme o předběžné přihlašování prostřednictvím tohoto online formuláře, kde uvedete počet osob (dospělých + dětí vč. věku) a preferovaný měsíc. Případně i další náměty a připomínky. Tyto nezávazné přihlášky prosíme zasílat do 31. 8. 2019! Předběžně přihlášení budou mít přednost v případě naplnění kapacity zájezdu po spuštění závazného přihlašování.