Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Kampaň „Podporuji léčbu hemofilie“

Print
Apr
24

Duben patří hemofilikům

Jak už se stalo dobrým zvykem, scházejí se v dubnu na celém světě všichni, kdo si chtějí připomenout Světový den hemofilie.

Připadá na sedmnáctý den měsíce a je příležitostí k mnoha zajímavým  podnikům,  některé pamětihodnosti světových metropolí se dokonce oblékají do červené. Nejinak je tomu i u nás. V uplynulých dnech byla hemofilie hlavním tématem některých společenských a sportovních událostí.

Print
Mar
31

Kampaň na podporu hemofiliků vrcholí

Druhý ročník kampaně s názvem „Podporuji léčbu hemofilie“ se blíží do cílové rovinky a i letos můžete vyjádřit svou podporu hemofilikům zakoupením benefičních předmětů s logem kampaně.

Celá kampaň vyvrcholí v sobotu 18. dubna benefičním utkáním FK Dukla Praha – FK Baumit Jablonec, které bude věnováno právě hemofilikům. Návštěvníci, kteří dorazí v červeném tričku, mají vstup zcela zdarma. Fotbalovému utkání bude  předcházet sportovní odpoledne, které odstartuje ve 13 hodin. Těšit se můžete na známé sportovní tváře Věru Čáslavskou nebo Ladislava Prášila.  Od 17 hodin potom proběhne „zlatý hřeb“ dne - utkání FK Dukla Praha vs. FK Baumit Jablonec, to vše v prostorách stadionu Juliska na Praze 6. Viz přiložená pozvánka. Bližší informace o programu sledujte na webu www.podporujihemofiliky.cz nebo na oficiální FB stránce kampaně Podporuji hemofiliky. Oblečte se do červené a příjďte nás podpořit i Vy! Věříme, že se sejdeme v co nejhojnějším počtu.

Print
Mar
25

Nové červené produkty pro vás

Světový den hemofilie klepe na dveře, přípravy jsou v plném proudu. Také vy můžete svou podporu vyjádřit nákupem benefičních předmětů na e-shopu.

Skladba těch letošních se poněkud od loňských liší, v tradiční červené můžete mít zatahovací batůžek, skládací nákupní tašku, rolovací láhev na vodu či bavlněné polokošile v dámském, pánském a dětském provedení. A to není zdaleka vše. Přijďte i osobně vyjádřit podporu hemofilikům na fotbalový zápas FK Dukla Praha - FK Baumit Jablonec. Stačí vyplnit registrační formulář, obléct si červené tričko s logem Podporuji léčbu hemofilie a máte lístek zdarma. Více informací o dění na pražském stadionu FK Dukla na Julisce a přesném datu a čase naleznete brzy na facebooku kampaně Podporuji hemofiliky.

Print
Apr
18

Andělský happening

Slovo happening má řadu českých ekvivalentů. Na tom včerejším v Praze u příležitosti Světového dne hemofilie nebylo nic šokujícího nebo netradičně uměleckého, ale stal se velmi příjemným setkáním a oslavou významného dne.

Stal se vyvrcholením už delší dobu trvající kampaně s názvem „Podporuji léčbu hemofilie,“ nad níž převzala záštitu farmaceutická společnost Baxter. Vznikly webové stránky se stejným názvem, kde se daly koupí speciálních předmětů připravených k tomuto účelu, podpořit snahy Českého svazu hemofiliků a Hemojunioru.

Print
Feb
18

Kampaň „Podporuji léčbu hemofilie“ odstartovala.

Koncem ledna proběhla za hojné účasti médií na pražském Střeleckém ostrově tisková konference, která celou kampaň odstartovala. Partnerem akce se stala společnost Baxter a nechyběla ani ambasadorka projektu, farmaceutka a Miss ČR pro rok 2004, PharmDr. Jana Doleželová.