Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print
Mar
15

Světový den hemofilie? Tentokrát po námořnicku.

Slaví se na celém světě vždycky 17. dubna. My ho ovšem tentokrát poněkud odložíme a počkáme si na lepší počasí. Budeme se totiž plavit po Baťově kanálu.

Předpokládáme, že prohlídka této unikátní technické pozoruhodnosti (www.batakanal.cz) přiláká značný zájem členů a příznivců a přátel ČSH a Hemojunioru a přijedou se nalodit. Čeká na ně vstřícná paluba, ale také suchozemské radovánky pro děti i dospělé. Přesvědčit se o tom může každý, kdo v sobotu 4. května v 10:00 dorazí do přístaviště ve Veselí nad Moravou.

Tančit s hudbou nebo ji jen poslouchat, soutěžit a radovat se, pohovořit s přáteli – to je hlavní účel tohoto setkání. Pokud by snad někdo chtěl na lodi nebo na břehu předvést před přátelským publikem kolegů něco ze svých dovedností a umu, bude vítán o to srdečněji. Vždyť budeme mezi svými.

Záchranná kola a plovací vesty či kruhy nechte doma, naopak si přivezte dobrou náladu. Poslední setkání, ať už na motokárách, westernovém městečku či tvrzi Hummer s terénními auty se vydařila, tentokrát tomu určitě nebude jinak.

Abychom připravili správně program, je třeba znát počet těch, co se zúčastní. Vyplnit přihlášku můžete tradičně na přihlašovacím formuláři přímo tady na webu, poslat email na adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , případně i zavolat na svazové telefonní číslo. Pro všechny ale bude nejpohodlnější první způsob, z něj vyčteme i počet dětí a dospělých.

Termín uzávěrky přihlášek je 5.dubna 2013! Tak neváhejte, lodníci už začínají promazávat průvlaky kotevních lan a natírat palubu.

  • Jak jsme oslavili Světový den hemofilie v loňském roce si můžete přečíst zde.