Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print
Oct
30

Regionální workshop míří podruhé do Brna

Ve spolupráci s hemofilickým centrem při FN Brno a společností Shire připravujeme 2. regionální setkání kolegů v Jihomoravském kraji.

První setkání proběhlo v Brně již v roce 2011, nyní bychom rádi navázali. Chceme tím při zvládání onemocnění pomáhat všem hemofilikům, jejich rodinným příslušníkům a partnerům. 

Srdečně tedy zveme všechny zájemce k setkání s odbornými lékaři, fyzioterapeuty a psychology. Pohovořit si není nutné jen v ordinacích, ale i v příjemnějším a přirozenějším prostředí.

Hemofilický den se uskuteční v pátek 8. prosince
od 13.00 do 18.00 hodin
v hotelu International Brno, Husova 16.

Zveme rodiče doprovázející dětského hemofilika i jeden doprovod dospělého. Pro ně je celý program i následná večeře zdarma. Za zvlášť důležitou považujeme možnost si v klidu a diskrétně popovídat s pozvanými odborníky. Pro děti je připraven doprovodný program.

Zájem zúčastnit se prosím potvrďte s uvedením telefonního čísla emailem na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo telefonicky na 723 487 239 (Martin Bohůn) nejpozději do 30. listopadu. Po přihlášení obdržíte podrobnější informace s programem setkání.

Rezervujte si prosím tento den ve svém kalendáři. Těšíme se na setkání s vámi.