Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print
Oct
02

Jsme tady pro vás

Aneb povídání o všem co Vás ve spojitosti s hemofilií zajímá.

Nabízíme vám další prostor k navázání kontaktu nejenom s kolegy se stejným onemocněním, ale i odbornou veřejností. Nedostatek informací a kontaktu s lidmi, kteří jsou v podobné situaci jako oni, je citelný. Silně to pociťují i rodinní příslušníci, partneři či přátelé hemofilika, kteří by chtěli být svému blízkému oporou. Proto považujeme každé osobní setkání za významný přínos členům i samotnému svazu.

Setkání, na které vás srdečně zveme, doplní přednášky a věříme, že se stanou podnětem k vašim otázkám a diskusím. Chceme vás seznámit s novinkami v léčbě, sociální oblasti a s možnostmi psychologického poradenství. Zároveň získáte rady, které si můžete předávat mezi sebou navzájem. A to není zdaleka vše. Jak už bývá dobrým zvykem, k dispozici budou „naše“ zkušené fyzioterapeutky, které se pravidelně účastní rekondičních pobytů pořádaných ČSH a hemofilické klouby mají v malíku.


KDY ?  9.-10. listopadu

KDE ?  HOTEL JEZERKA, nachází se v CHKO Železné hory u sečské přehrady, 100 km od Prahy. Více informací naleznete na www.jezerka.cz


V místním příjemném Wellness a Spa centru si najdeme čas pro relaxaci a odpočinek, zájemcům bude přístupný i plavecký bazén. Mladší generace může navíc trávit čas v dětském koutku nebo využít drobné aktivity, které připravujeme.

Díky finanční podpoře společnosti Baxter je účast členů svazu a Hemojunioru zdarma, včetně občerstvení a noclehu. Každý bude hostem a týká se to nejen samotných členů, ale vždycky také jednoho jeho doprovodu. To stejné platí i u hemofiliků - nečlenů. Rádi bychom totiž oslovili právě ty, kteří svaz či Hemojunior neznají a mohlo by je setkání zajímat. Děti do 10 let mají účast zdarma.

Zájemci neotálejte, místa jsou limitována, jelikož jsme museli předem nahlásit počty provozovateli.

Svůj zájem můžete projevit prostřednictvím této přihlášky nejpozději do středy 16.10.2013!

Těšíme se na vás o víkendu 9.-10. listopadu v hotelu Jezerka v Seči ve východních Čechách.