Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print
Jan
26

Rekondice dospělých tentokrát na Vysočině

Jak už jsme naznačili v článku, který rekapituloval o posledním pobytu, opět měníme lokalitu rekondice. Tentokráte ne z důvodu kapacitních, nýbrž kvůli nedostatečnému servisu a nesplnění podmínek ze strany provozovatele.

Možností jsme neměli mnoho a přiklonili se k nabídce hotelu Bystré na Vysočině, nedaleko Poličky. Snad jsme tentokrát vybrali správně. Dosavadní komunikace a návštěva hotelu tomu nasvědčují. K dispozici budeme mít opět celý hotel s 20 pokoji o celkové kapacitě cca 50 osob. Volně přístupný nám bude bazén s mořskou vodou, k dispozici bude též vířivka, sauna, posilovna, společenská místnost. Zajištěna bude opět plná penze. A chybět samozřejmě nebude ani rehabilitace.

Více o hotelu naleznete na jeho webových stránkách: https://www.hotel-bystre.cz/.
Z důvodu dřívějších rezervací jsme tentokrát museli drobně posunout termín a pobyt navíc o den zkrátit. Akce se tedy bude konat od 8. května s příjezdem v odpoledních hodinách. Končit budeme 14. května obědem. Účtovaná cena pobytu pro nás bude o něco vyšší než v minulém roce. S ohledem na zkrácení pobytu jsme se však rozhodli ceny ponechat v loňské výši, opět ve třech kategoriích. Hemofilici, členové ČSH řádně platící členské příspěvky a děti hemofiliků, budou mít pobyt za 2.000 Kč. Řádní členové nehemofilici a hemofilici nečlenové za 3.000 Kč. Ostatní účastníci zaplatí reálné náklady, cca 800 Kč za noc s plnou penzí. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím elektronického formuláře, případně emailem na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .