Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print
May
30

Rekondice dospělých ve Vískách

Letošní ročník byl ve znamení nováčků. Těch bylo osm, další tři účastníci se k pobytu vrátili po mnoha letech. Nejen v tomto ohledu byl pobyt rekordní, tím byl i co do celkového počtu zúčastněných.

Po roce jsme se opět sešli v penzionu Ohrada ve Vískách u Letovic, kde jsme měli kompletní zázemí. Ubytování se stravováním, společenskou místnost, místnosti pro rehabilitaci, vířivku, bazén a v neposlední řadě také konferenční sál s projekcí, kde jsme sledovali hokejové mistrovství světa. Výsledek našich hokejistů byl snad jediným negativem celého pobytu. Jeho program snad již není třeba obsáhle připomínat. Rehabilitaci a vodoléčbu doplnily projížďky na koních, výlety, turnaj v ping-pongu, grilování a opékání buřtů. Více v obrazové dokumentaci.

Celým pobytem se nesla pohoda všech účastníků, se kterými jsme se shodli, že bychom se ještě příští rok do Ohrady vrátili. Budeme však rádi za jakékoliv typy na možné nové objekty pro další roky. Již více než desetiletí se vracíme na Moravu, kde jsme již v třetí lokalitě, neznamená to však, že bychom se nechtěli podívat také do Čech. Zásadní kritéria pro objekt jsou – rozumná kapacita (minimálně 40 lůžek v nejméně 15 pokojích, naopak ale nic velkého, abychom měli objekt jen pro sebe), stravování, společenská místnost, místnost(i) pro rehabilitaci (minimálně pro 3 lehátka), bazén (nejlépe se schody), vhodná i vířivka. Tipy zasílejte na mai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Na další pobyty s vámi se těší Michal Skořepa