Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print
Mar
06

Pojeďte do Lednice

Letošní rekondice dospělých hemofiliků se opět uskuteční v Lednici, prakticky ve shodném termínu jako vloni, a to od 17. do 25. května.

Vzhledem k velkému zájmu o pobyt v minulých letech, prosíme o co nejrychlejší přihlášení. Předem se omlouváme, pokud nebudeme schopni uspokojit všechny zájemce, kapacita objektu je 30 osob.

Předpokládaná cena pro hemofiliky - členy ČSH, pravidelně platící členské příspěvky - je 2900,- Kč. Pro ostatní zájemce je cena stanovena v závislosti na nákladech, cca 4500,- Kč včetně procedur. Cena zahrnuje snídaně od organizátorů přímo na místě a oběd v místních restauracích. Hemofilikům samozřejmě nebude chybět odborná rehabilitace. Obden, počínaje sobotou by měl být k dispozici bazén, ve všední dny též vířivé, perličkové nebo jodobromové koupele v místních lázních. V případě nezájmu o koupel bude její cena z celkové částky odečtena. O případných dalších službách je možno se informovat na www.lednicelazne.cz.

Více informací o pobytu naleznete v článcích z minulých let, fotodokumentaci v rubrice fotogalerie.

Přihlásit se můžete nejpozději do 31. března 2013 pomocí formuláře zde (preferované přihlášení), případně e-mailem na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo telefonicky na 777 078 504. Přednost budou mít dříve přihlášení zájemci. Na uvedených kontaktech získáte také případné další informace.

 Za organizátory se na setkání těší

 Michal Skořepa