Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print
Jan
27

Letní hemofilický tábor se vrací do Zubří

Pokud situace dovolí, i v letošním roce bychom rádi uskutečnili tradiční dětský hemofilický tábor, níže naleznete informace o cenách a přihlašování.

POZOR, ZMĚNA TERMÍNU! Tábor se uskuteční od 21. do 31. srpna 2021 ve známé lokalitě Rekreačního střediska Zubří u Nového Města na Moravě. Můžete se těšit na osvědčený tým vedoucích a zdravotníků z předcházejících let, tábornickou štafetu přebírá Michael Bereň, který bude od příštího roku hlavním vedoucím.

Na pobytových poplatcích se od minulého tábora nic nemění, a zůstávají na třech úrovních:

  • 3.300 Kč pro účastníky s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou 
  • 5.300 Kč pro jejich sourozence 
  • 7.560 Kč pro ostatní účastníky

Poplatky jsou nastaveny tak, aby byli zvýhodněni účastníci s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou. V ceně tábora je zahrnuto:

  • Ubytování, strava (5x denně + celodenní pitný režim)
  • Základní úrazové pojištění 
  • Doprava na výlety 
  • Celkový chod tábora

Přihlašování dětí na tábor je možné prostřednictvím tohoto formuláře. Do 14 dnů od odeslání formuláře očekávejte e-mailem potvrzení, že jsme přihlášku zaevidovali. V případě, že by Vám potvrzení nepřišlo, ozvěte se prosím na e-mailovou adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , případně na tel. 721 738 541. Termín pro podávání přihlášek je do 31. března 2021, nicméně pokud máte zájem se tábora zúčastnit, s přihlašováním neotálejte. Tábora se mohou zúčastnit děti, které absolvovaly nejméně první třídu základní školy, horní věková hranice je 18 let. Připravujeme již tradičně společnou dopravu z Prahy a v případě dostatečného zájmu i z Ostravy se zastávkami na okraji Olomouce a Brna. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na výše uvedených kontaktních údajích.