Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print
Dec
25

Letní hemofilický tábor 2016

HemofiliciDo tábora zbývá sice stále ještě více než půl roku, nicméně už teď vám přinášíme první konkrétnější informace a pokyny k přihlašování.

O termínu tábora už jsme informovali, tentokrát se uskuteční od 2. do 16. července 2016 v lokalitě Rekreačního střediska Zubří na Vysočině, tyto dva týdny si tedy můžete zapsat do diářů a těšit se na ně.

Cena tábora zůstává stejná jako v minulém roce – jsou vytvořeny 3 kategorie tak, aby byli co nejvíce zvýhodněni účastníci s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou:

  • 3000,- Kč pro účastníky s hemofilií nebo von Willebrandovou  chorobou
  • 5000,- Kč pro jejich sourozence
  • 7000,- Kč pro ostatní účastníky

V ceně je zahrnuto:

  • Doprava dětí z a do Prahy, v případě zájmu i Ostravy, Olomouce a Brna
  • Ubytování, strava (5x denně + celodenní pitný režim)
  • Základní úrazové pojištění
  • Doprava na výlety
  • Celkový chod tábora

Prosíme Vás, abyste k přihlašování dětí na tábor využili tohoto online formulářezároveň dbejte na to, abyste všechny údaje vyplnili pečlivě. Do 14 dnů od odeslání formuláře očekávejte e-mailem potvrzení, že jsme přihlášku zaevidovali. V případě, že by Vám potvrzení nepřišlo, ozvěte se prosím na e-mailovou adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , případně na tel. 739 472 735 (Vojtěch Horník).

Termín pro podávání přihlášek je do 29. února 2016, nicméně pokud máte zájem se tábora zúčastnit, s přihlašováním neotálejte!

Tábora se mohou zúčastnit děti, které absolvovaly nejméně první třídu základní školy, horní věková hranice je 18 let. Připravujeme již tradičně společnou dopravu z Prahy a v případě dostatečného zájmu i z Ostravy se zastávkami na okraji Olomouce a Brna.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat hlavního vedoucího na výše uvedených kontaktních údajích.

Na viděnou se těší celý tým vedoucích a zdravotníků.