Dokumenty

Průkaz hemofilika, stanovy, výroční zprávy,
objednávky publikací apod.

Diskuse

Přidejte svůj názor
do diskuse

Naše akce

Informace o pořádaných akcích

Vytisknout
říj
30

Regionální workshop míří podruhé do Brna

Ve spolupráci s hemofilickým centrem při FN Brno a společností Shire připravujeme 2. regionální setkání kolegů v Jihomoravském kraji.

První setkání proběhlo v Brně již v roce 2011, nyní bychom rádi navázali. Chceme tím při zvládání onemocnění pomáhat všem hemofilikům, jejich rodinným příslušníkům a partnerům. 

Srdečně tedy zveme všechny zájemce k setkání s odbornými lékaři, fyzioterapeuty a psychology. Pohovořit si není nutné jen v ordinacích, ale i v příjemnějším a přirozenějším prostředí.

Hemofilický den se uskuteční v pátek 8. prosince
od 13.00 do 18.00 hodin
v hotelu International Brno, Husova 16.

Zveme rodiče doprovázející dětského hemofilika i jeden doprovod dospělého. Pro ně je celý program i následná večeře zdarma. Za zvlášť důležitou považujeme možnost si v klidu a diskrétně popovídat s pozvanými odborníky. Pro děti je připraven doprovodný program.

Zájem zúčastnit se prosím potvrďte s uvedením telefonního čísla emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na 723 487 239 (Martin Bohůn) nejpozději do 30. listopadu. Po přihlášení obdržíte podrobnější informace s programem setkání.

Rezervujte si prosím tento den ve svém kalendáři. Těšíme se na setkání s vámi.