Dokumenty

Průkaz hemofilika, stanovy, výroční zprávy,
objednávky publikací apod.

Diskuse

Přidejte svůj názor
do diskuse

Naše akce

Informace o pořádaných akcích

Vytisknout
úno
01

Lednice 2012

Také letos vás na rekondici dospělých hemofiliků zveme do Lednice.

Pobyt se uskuteční v termínu od 18. do 26. května. Po zkušenostech s velkým zájmem v loňském roce vás již nyní prosíme o co nejrychlejší přihlášení.

Omlouváme se, že pravděpodobně nebudeme schopni uspokojit zájem všech osob, které chtějí hemofiliky doprovázet. Kapacita objektu je 31 osob, přičemž 23 míst je vyhrazeno pro hemofiliky a 3 pro fyzioterapeutky. Navýšení míst pro rodinné příslušníky bude možné pouze v případě nenaplnění kapacity míst pro hemofiliky.
Předpokládaná cena pro hemofiliky - členy ČSH, pravidelně platící členské příspěvky - je 2700,- Kč. Pro ostatní zájemce je cena stanovena v závislosti na nákladech, cca 4500,- Kč včetně procedur. Cena zahrnuje snídaně od organizátorů přímo na místě a oběd v místních restauracích. Hemofilikům samozřejmě nebude chybět odborná rehabilitace. Každý den (kromě dne příjezdu a odjezdu) bude k dispozici bazén, ve všední dny též vířivé, perličkové nebo jodobromové koupele v místních lázních.  V případě nezájmu o koupel bude její cena z celkové částky odečtena. O případných dalších službách je možno se informovat na www.lednicelazne.cz.

Přihlásit se můžete nejpozději do 31. března 2012 pomocí formuláře zde, případně e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na 777 078 509. Přednost budou mít dříve přihlášení zájemci. Na uvedených kontaktech získáte také případné další informace.

 Za organizátory se na setkání těší

Michal Skořepa

Informace o loňském pobytu naleznete zde