Dokumenty

Průkaz hemofilika, stanovy, výroční zprávy,
objednávky publikací apod.

Diskuse

Přidejte svůj názor
do diskuse

Naše akce

Informace o pořádaných akcích

Vytisknout
led
26

Rekondice dospělých tentokrát na Vysočině

Jak už jsme naznačili v článku, který rekapituloval o posledním pobytu, opět měníme lokalitu rekondice. Tentokráte ne z důvodu kapacitních, nýbrž kvůli nedostatečnému servisu a nesplnění podmínek ze strany provozovatele.

Možností jsme neměli mnoho a přiklonili se k nabídce hotelu Bystré na Vysočině, nedaleko Poličky. Snad jsme tentokrát vybrali správně. Dosavadní komunikace a návštěva hotelu tomu nasvědčují. K dispozici budeme mít opět celý hotel s 20 pokoji o celkové kapacitě cca 50 osob. Volně přístupný nám bude bazén s mořskou vodou, k dispozici bude též vířivka, sauna, posilovna, společenská místnost. Zajištěna bude opět plná penze. A chybět samozřejmě nebude ani rehabilitace.

Více o hotelu naleznete na jeho webových stránkách: https://www.hotel-bystre.cz/.
Z důvodu dřívějších rezervací jsme tentokrát museli drobně posunout termín a pobyt navíc o den zkrátit. Akce se tedy bude konat od 8. května s příjezdem v odpoledních hodinách. Končit budeme 14. května obědem. Účtovaná cena pobytu pro nás bude o něco vyšší než v minulém roce. S ohledem na zkrácení pobytu jsme se však rozhodli ceny ponechat v loňské výši, opět ve třech kategoriích. Hemofilici, členové ČSH řádně platící členské příspěvky a děti hemofiliků, budou mít pobyt za 2.000 Kč. Řádní členové nehemofilici a hemofilici nečlenové za 3.000 Kč. Ostatní účastníci zaplatí reálné náklady, cca 800 Kč za noc s plnou penzí. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím elektronického formuláře, případně emailem na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .