Dokumenty

Průkaz hemofilika, stanovy, výroční zprávy,
objednávky publikací apod.

Diskuse

Přidejte svůj názor
do diskuse

Naše akce

Informace o pořádaných akcích

Vytisknout
úno
08

Další setkání v Lednici

Rekondice dospělých v Lednici proběhne v prakticky shodném termínu jako v minulých letech, konkrétně od 16. do 24. května. Již nyní se můžete přihlásit, uzávěrku přihlášek ohlásíme v případě naplnění kapacity.

Vzhledem k nutnosti objednat procedury alespoň měsíc předem, je vhodné se přihlásit do půlky dubna. Po tomto termínu již nebude možné léčebné koupele zaručit. Přihlásit se je možné prostřednictvím tohoto formuláře, případně emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Do přihlášky uveďte osobní údaje a o jaké koupele máte zájem.

Koupele budou od pondělí do pátku, na každý den je možné vybrat jednu ze tří variant – perličková, vířivá, jodová. Denně bude k dispozici individuální rehabilitace, obden také bazén. Cena pro hemofiliky - platící členy svazu - je 2.900 Kč, pro ostatní zájemce dle vybraných procedur asi 4.500 Kč. V ceně je zahrnuto ubytování, snídaně, oběd, bazén, léčebné koupele a pro hemofiliky rehabilitace.  

Na tento pobyt hledáme fyzioteraput(k)y.

Za organizátory se na vás těší Michal Skořepa.