Dokumenty

Průkaz hemofilika, stanovy, výroční zprávy,
objednávky publikací apod.

Diskuse

Přidejte svůj názor
do diskuse

Naše akce

Informace o pořádaných akcích

Vytisknout
led
11

Do Zubří na tábor i v roce 2017

Rovněž v příštím roce se uskuteční tradiční dětský hemofilický tábor, níže naleznete první informace o cenách a přihlašování.

Termín prvních dvou prázdninových týdnů se nemění, a tábor se tedy uskuteční od 1. do 15. července 2017 ve známé lokalitě Rekreačního střediska Zubří u Nového Města na Moravě. Můžete se těšit na osvědčený tým vedoucích a zdravotníků z předcházejících let, hlavním vedoucím bude opět Vojtěch Horník.

Cena tábora zůstává stejná jako v minulých letech – jsou vytvořeny 3 kategorie tak, aby byli co nejvíce zvýhodněni účastníci s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou:

  • 3.000,-  Kč pro účastníky s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou
  • 5.000,-  Kč pro jejich sourozence
  • 7.000,-  Kč pro ostatní účastníky

V ceně je zahrnuto:

  • doprava dětí z a do Prahy, v případě zájmu i Ostravy, Olomouce a Brna
  • ubytování, strava (5x denně + celodenní pitný režim)
  • základní úrazové pojištění
  • doprava na výlety
  • celkový chod tábora

Pomocí přihlašovacího formuláře, můžete dítě na tábor přihlásit. Do 14 dnů od odeslání formuláře očekávejte e-mailem potvrzení, že jsme přihlášku zaevidovali. V případě, že by Vám potvrzení nepřišlo, ozvěte se prosím na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně na tel. 739 472 735 (Vojtěch Horník).

Termín pro podávání přihlášek je do 28. února 2017, nicméně pokud máte zájem se tábora zúčastnit, s přihlašováním neotálejte.

Tábora se mohou zúčastnit děti, které absolvovaly nejméně první třídu základní školy, horní věková hranice je 18 let. Připravujeme již tradičně společnou dopravu z Prahy a v případě dostatečného zájmu i z Ostravy se zastávkami na okraji Olomouce a Brna.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat hlavního vedoucího na výše uvedených kontaktních údajích.