Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print

Poletíme do Řecka?

Dlouhodobě se na nás obracíte s dotazem, zda bychom pro hemofiliky neuspořádali zájezd k moři.

Svaz již v minulosti pobyty u moře pořádal v chorvatském městě Omiš, nyní by chtěl na úspěšné akce navázat. Jeden z našich členů se jal iniciativy a nyní je před námi možnost vyrazit společně letecky do Řecka na Chalkidiky do letoviska Nea Vrasna. Zájezd s kapacitou 40 osob je naplánován v termínu od 17. 9. do 27. 9. 2019.

Cena zájezdu s polopenzí činí 15.099,- Kč (10.000,- Kč pro hemofilika, jež je členem ČSH). Dítě v doprovodu 2 dospělých v třílůžkovém studiu, nebo jako 4 osoba v apartmánu uhradí 11.390,- Kč (hemofilik, jež je členem ČSH 6.390,-).

Ubytování je zajištěno v několika blízko k sobě se nacházejících studiích či apartmánů (vily Voula, Dimitris, Vasilis, Marieta, Christost. Více o letovisku a vilách naleznete zde https://www.ck-apollon.cz/dovolena-recko-chalkidiki-nea-vrasna. Odlet je z Brna, přičemž bude zajišťován svoz.

Drobnou komplikací je krátký termín pro přihlašování a úhradu záloh – přihlášení a úhrada zálohy 1.500,- Kč do konce ledna, přičemž 50% ceny zájezdu musí být uhrazeno do 15. 2. a doplatek celkové částky 18. 8. 2019.

Pokud vás nabídka zájezdu zaujala, kontaktujte nás prosím na mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. či telefonu 777 078 509. O přihlášky prosíme do 25. ledna 2019.

Upozorňujeme, že zájezd nebude doprovázet lékař ani zdravotní sestra, substituci si zajišťuje každý samostatně. V ceně není zahrnuto pojištění.