Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print
Dec
22

Na hemofilický tábor do Zubří tentokrát v srpnu

Aby svaz dostál své tradici, nesmí ani příští léto chybět „velký“ tábor pro děti s hemofilií, resp. von Willebrandovou chorobou, tak, jak jej mnozí znají.

V roce 2019 se tábor uskuteční v srpnu, konkrétně mezi 3. a 17. srpnem 2019 v Rekreačním středisku Zubří u Nového Města na Moravě. Opět proběhne pod vedením Vojtěcha Horníka a za účasti známého týmu vedoucích a zdravotníků.

Pobytový poplatek za tábor zůstane ve stejné výši jako v roce 2018, vytvořeny jsou tři kategorie tak, aby byli co nejvíce zvýhodněni účastníci s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou. Výše poplatků je následující:

  • 3300,-  Kč pro účastníky s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou
  • 5300,-  Kč pro jejich sourozence
  • 7560,-  Kč pro ostatní účastníky

V ceně je zahrnuto:

  • Doprava dětí z a do Prahy, v případě zájmu i Ostravy, Olomouce a Brna
  • Ubytování, strava (5x denně + celodenní pitný režim)
  • Základní úrazové pojištění
  • Doprava na výlety
  • Celkový chod tábora

Přihlašovat se lze elektronicky, vyplněním tohoto  formuláře. Prosíme, abyste všechny údaje v přihlášce vyplňovali pečlivě. Do 14 dnů od odeslání formuláře očekávejte e-mailem potvrzení, že jsme přihlášku zaevidovali. V případě, že by Vám potvrzení nepřišlo, ozvěte se prosím na e-mailovou adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , případně na tel. 739 472 735 (Vojtěch Horník).

Termín pro podávání přihlášek je do 28. února 2019, nicméně pokud máte zájem se tábora zúčastnit, s přihlašováním neotálejte.

Tábora se mohou zúčastnit děti, které absolvovaly nejméně první třídu základní školy, horní věková hranice je 18 let. Připravujeme již tradičně společnou dopravu z Prahy a v případě dostatečného zájmu i z Ostravy s případnými zastávkami na okraji Olomouce a Brna. Samozřejmě je možné dovézt své ratolesti do místa konání tábora osobně.

Přihlášeným účastníkům budou podrobnější informace o táboře, dopravě, platbách apod. zaslány v průběhu dubna.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat hlavního vedoucího na výše uvedených kontaktních údajích.

Těšíme se na Vaši hojnou účast.