Dokumenty

Důležité dokumenty
a publikace ke stažení

Diskuse

Přidejte svůj názor
do diskuse

Naše akce

Informace o pořádaných akcích

Funkce kloubů při hemofilii
animovaný průvodce 

»koleno«  »kotník«

Pořízené fotografie z regionálních workshopů pro hemofiliky a osby s von Willebrandovou chorobou, za účasti lékařů, fyzioterapeutů, sociálních pracovníků a dalších.

Vytisknout

Jezerka 2015

Do podzimních barev oblečené okolí hotelu Jezerka přivítalo účastníky dalšího mezigeneračního setkání s názvem „Jsme tady pro Vás.“ Opět jsme se setkali s vřelým přijetím a službami na té nejvyšší úrovni. Zde si můžete prohlédnout fotografie ze setkání. 

Vytisknout

Workshop Ostrava 2014

Fotografie pořízené z regionálního workshopu v Ostravě - listopad 2014.

Vytisknout

Jezerka 2014

Další pokračování úspěšného setkání s názvem Jsme tady pro vás, aneb povídání o všem co Vás ve spojitosti s hemofilií zajímá. Fotografie z dalšího setkání hemofiliků všech věkových skupin, jejich blízkých a přátel 19.-21. září v hotelu Jezerka v Seči ve východních Čechách.

Vytisknout

Jezerka 2013

Jsme tady pro vás, aneb povídání o všem co Vás ve spojitosti s hemofilií zajímá. Fotografie z prvního společného setkání hemofiliků všech věkových skupin, jejich blízkých a přátel 9.-10. listopadu v hotelu Jezerka v Seči ve východních Čechách.

Vytisknout

V Brně se sešli rodiče malých hemofiliků

Setkání rodičů malých hemofiliků s lékařským a jiným zdravotnickým personálem Oddělení dětské hematologie FN Brno proběhlo v sobotu 21.4.2012 v areálu hotelu Kozí horka v Brně.