Dokumenty

Průkaz hemofilika, stanovy, výroční zprávy,
objednávky publikací apod.

Diskuse

Přidejte svůj názor
do diskuse

Naše akce

Informace o pořádaných akcích

Funkce kloubů při hemofilii
animovaný průvodce 

»koleno«  »kotník«

Vytisknout

Večer plný dobré zábavy

Krásné prostředí pražského hotelu Alcron Radisson Blu se uplynulou sobotu (11.2.2017) neslo v duchu 2. společenského večera Českého svazu hemofiliků a Hemojunioru. Upřímné díky za ochotu a vstřícnost patří vedení hotelu, že nám po roce opět umožnilo uspořádat společný večer v těchto netradičních prostorách.

Vyhlášená restaurace Alcron je jednou ze tří restaurací v Praze, které obdržely michelinské hvězdy. Hosté si tedy mohli užít nevšední gastronomický zážitek, příjemně zatančit, vyhrát hodnotné ceny v tombole a vůbec, zase se po čase setkat a prožít spolu příjemný večer.

Avšak, především šlo o poděkování všem, kteří věnují svůj čas, energii a pomáhají s námi těm, jejichž životní útrapy sužuje krvácivé onemocnění. Děkujeme všem, kteří přišli a udělali tento večer výjimečným, celému organizačnímu týmu v čele s Katkou Altmanovou. Upřímné díky kolegové z Hemojunioru a členové obou organizací, kteří jste se na přípravách podíleli. Večerem provázela sehraná dvojice členů Tereza Koblasová a Vojtěch Horník, k tanci a poslechu hrála kapela Živý Jukebox s Honzou Roušarem, o pitný režim se tentokrát postarala Vinotéka Romana Porteše a také Pivovar Lužiny, jehož pivo bylo zdarma v průběhu celého večera. Všem, přátelé, ještě jednou srdečné DÍKY! 

Těšíme se na další pokračování! Několik fotografií, za něž děkujeme Monice Vojkůvkové, si můžete prohlédnout na hemofilickém rajčeti.