Dokumenty

Průkaz hemofilika, stanovy, výroční zprávy,
objednávky publikací apod.

Diskuse

Přidejte svůj názor
do diskuse

Naše akce

Informace o pořádaných akcích

Dětské tábory

Vytisknout
pro
22

Na hemofilický tábor do Zubří tentokrát v srpnu

Aby svaz dostál své tradici, nesmí ani příští léto chybět „velký“ tábor pro děti s hemofilií, resp. von Willebrandovou chorobou, tak, jak jej mnozí znají.

V roce 2019 se tábor uskuteční v srpnu, konkrétně mezi 3. a 17. srpnem 2019 v Rekreačním středisku Zubří u Nového Města na Moravě. Opět proběhne pod vedením Vojtěcha Horníka a za účasti známého týmu vedoucích a zdravotníků.

Vytisknout
srp
26

Zubří v antickém hávu

V poslední červnový večer roku 2018 bylo všehovšudy 34 řeckých občanů pozváno na velkou hostinu do Kalipole, která se konala za účasti starých antických bohů, a kterou začalo dvoutýdenní zápolení o přízeň Dia, Háda, Poseidona i ostatních bohů olympských.

Ano, řeč je samozřejmě o každoročním letním hemofilickém táboře, opět se konajícím v Zubří na Vysočině, který se letos tematicky nesl v duchu antického Řecka.

Vytisknout
led
15

Letní hemofilický tábor 2018

S novým rokem přichází již slíbené další informace k tradičnímu letnímu táboru a zároveň možnost přihlašování.

Opět začínáme hned po vysvědčení, tábor proběhne v termínu od 30. června do 14. července 2018 ve známé lokalitě Rekreačního střediska Zubří u Nového Města na Moravě. Můžete se těšit na osvědčený tým vedoucích a zdravotníků z předcházejících let, hlavním vedoucím bude Vojtěch Horník.

Vytisknout
led
11

Do Zubří na tábor i v roce 2017

Rovněž v příštím roce se uskuteční tradiční dětský hemofilický tábor, níže naleznete první informace o cenách a přihlašování.

Termín prvních dvou prázdninových týdnů se nemění, a tábor se tedy uskuteční od 1. do 15. července 2017 ve známé lokalitě Rekreačního střediska Zubří u Nového Města na Moravě. Můžete se těšit na osvědčený tým vedoucích a zdravotníků z předcházejících let, hlavním vedoucím bude opět Vojtěch Horník.

Vytisknout
čec
20

Letošní letní tábor už je za námi

LHT 2016Začátek letošních prázdnin patřil v hemofilických kruzích akci vpravdě tradiční – letnímu hemofilickému táboru. Letos potřetí jsme zavítali do krásného prostředí Rekreačního střediska v Zubří u Nového Města na Moravě.

Tento rok byl ve znamení mnoha nových tváří v řadách účastníků tábora, ale oproti letům minulým se částečně obměnil i tým vedoucích. Všichni nováčci se ovšem se svými rolemi vypořádali na výbornou, a tábor tak probíhal v pohodové atmosféře.